Přihlásit se

Přihlášen

Právě připojeni - hostů: 3
23. Týden - plán

IN-LINE VÍKEND - gratuluji všem zúčastněným k sobotním výkonům a umístěním na Mistrovství ČR na dlouhé dráze v Otrokovicích. Rozhodně jsme se mezi "speeďáky" neztratili. Celkové pořadí ve víceboji - Kuba 6., Marcelka 10. a Kačka 14.(ve starších) zaslouží pochvalu. Tom bohužel víceboj nedokončil, ale za první 2 tratě zaslouží pochvalu také.

V neděli naši 3 zástupci bojovali na Lifeinlinu v Prievidzi a vybojovali parádní umístění. Jarda byl 4., Kuba5  a v děvčatech byla Kačka také na 5. místě. SUPER!

ÚTERÝ -   Jelikož jsem tento týden pryč (do středy služebně v Itálii a od čtvrtka na trenérském kurzu ve Vrchlabí) nezbývá, než abyste trénovali individuálně. Na úterý doporučuju IN-LINE. Pokud se domluvíte na 1 místo a čas, bude to děti víc bavit a bude to aspoň sranda.

ČTVRTEK - JÓGA BUDE - JE TO DOMLUVENÉ - KLÍČE DONESOU NAŠI KLUCI A PENÍZE VYBERE A ZAPLATÍ MARTINA

VÍKEND - V sobotu se jede v Praze další závod Českomoravského poháru v in-linu. Jede se na novém úseku dálnice. Počítám, že Jarda pojede určitě. Kdo se k němu přidá? Šimon a Štěpán mají v Brně Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice, takže s nimi nepočítejte. Na neděli se zkuste  domluvit na nějaké kolo.