logo LK Zlin

Přihlásit sePřihlášen

Právě připojeni - hostů: 3 
Poučte se s novinkami od Mindoku
Napsal uživatel Richard Bellay   

Poučte se s novinkami od Mindoku

napsal Ladinek
_
Time's Up!

První připravovanou novinkou je party hra Time's Up!, ve které si zábavnou formou vyzkoušíte své znalosti známých osobností z reálného světa i filmového plátna. Hráči jsou rozděleni do týmů a hra probíhá ve třech kolech. V prvním kole smí hráči dané osobnosti téměř libovolně popisovat, ve druhém jim k určení musí stačit jediné slovo a ve třetím si mohou vypomoci pouze pantomimou (ve druhém a třetím kole se hraje se stejnou sadou osobnosti jako v kole prvním). Dokážete svému spoluhráči co nejrychleji trefně popsat osobnosti ze všech oborů lidské činnosti?

Již před časem firma Mindok avízovala rozšíření své edice zeměpisných her Kde leží Kotěhůlky a Kde leží Uppsala o další tituly Kde leží Kulíkov a Kde leží Řáholec. Všechny uvedené hry lze navzájem kombinovat, takže si místopis zejména naší republiky můžete opravdu pořádně procvičit. Navíc v obou novinkách určitě objevíte spoustu zajímavých míst, o kterých jste dosud nevěděli. Navíc se samozřejmě všechny tituly uplatní na školách při hodinách zeměpisu či dalších předmětů.

WildLife

Úplnou novinkou na českém trhu jsou vzdělávací hry s vloženými filmovými záběry na DVD. Mindok připravuje na letošní podzim hned dvě takové hry WildLife a SeaLife. Obě dvě se budou prodávat v kovové krabici a budou obsahovat vložená 2 DVD s filmovými klipy ze života zvířat.

_
Tento článek byl napsán Neděle 26 červenec 2009.
 
Lyžařský klub Zlín, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting